DLACZEGO MY?

Serdecznie zapraszamy do nowego przedszkola i żłobka.

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu przedszkoli i żłobków, Bardzo ważny jest dla nas wszechstronny rozwój dziecka. Dbamy o to, aby czerpało ono radość płynącą z zabawy, nauczyło się nawiązywać relacje z innymi, zarówno dziećmi jak i dorosłymi, z przyjemnością odkrywało i rozumiało otaczający go świat, nauczyło się samodzielności, zasad bezpieczeństwa, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, poznało nowe doświadczenia i odnosiło sukcesy. Tworzymy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszym przedszkolu wypełniały nowe, ciekawe doświadczenia oraz twórcza aktywność uszczęśliwiająca Dzieci.

CO NAS WYRÓŻNIA?

–  W kolorowych i dobrze wyposażonych salach dzieci rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają umiejętności i wiedzę zgodnie z indywidualną drogą rozwoju.

– Wychowujemy dziecko do życia w zgodzie z samym sobą z ludźmi i otaczającym światem, dobrze przygotowane do podjęcia nauki w szkole.

– Przedszkole posiada dobrze wyposażony i bezpieczny ogród zabaw wśród drzew i zieleni.

– Wszystkie dzieci mają niezwykle wiele interesujących zajęć dodatkowych w ramach czesnego.

– W prowadzeniu zajęć z podstawy programowej nauczyciele stosują różnorodne metody i techniki nauczania, w tym elementy pedagogiki Marii Montessori, Metoda Projektów, Metoda Klanzy oraz techniki multimedialne.

– Przy przedszkolu funkcjonuje także Prywatny Żłobek, do którego zapraszamy dzieci od 1–go roku życia. Więcej na temat w zakładce żłobek.

BAZA LOKALNA

Naszymi atutami są niewątpliwie: położenie wśród istniejących oraz powstających budynków wielorodzinnych. Posiadamy nowoczesny budynek z własnym placem zabaw i parkingiem, a w przedszkolu przestronne sale z toaletami, sala zajęć indywidualnych. Prowadzimy zdrowe żywienie  uwzględniające diety bezmleczną i bezglutenową.

Do dyspozycji przedszkolaków pozostaje bardzo dobrze wyposażony plac zabaw, który gwarantuje dzieciom wspaniałą zabawę i wszechstronny rozwój. Jest on doskonałym miejscem do organizowania corocznego Festynu Rodzinnego, na który serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami.

Zapraszamy do kontaktu