Nasz kadra składa się z wyjątkowych osób.

Każda z Pań w swojej pracy na pierwszym miejscu stawia rozwój i bezpieczeństwo dzieci.

Tworzymy zespół wykwalifikowanych, kreatywnych i przyjaznych dzieciom nauczycieli dbających o ciepłą atmosferę i jak najlepsze wyniki nauczania.

 Joanna Mikołajewska

DYREKTOR PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA

Pomimo tego iż stanowisko dyrektora jest dla mnie wyzwaniem, ja chętnie przyjmuje wszystkie obowiązki jakie wiążą się z tym stanowiskiem i staram się być na co dzień oparciem dla mojej kadry a dla rodziców osobą której można ufać. Jestem pozytywnie nastawioną do życia osobą i w pełni świadomie staram się przekazywać swój optymizm całej „przedszkolnej rodzinie”.

Jestem osobą odpowiedzialną i konsekwentną. Swoje doświadczenie zbierałam przez kilka lat pracując jako nauczyciel. Zawsze staram się uważnie wsłuchiwać w to, co dzieci mają do powiedzenia i poważnie traktować ich „wielkie problemy” i ważne sprawy.

Katarzyna Nowak

gr. „Sowy” / zastępca dyrektora

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch synów, dlatego mój kontakt z dziećmi jest nieustanny. Praca i kontakt z dziećmi sprawia mi przyjemność która z kolei daje możliwości ciągłego rozwoju. Praca z dziećmi jest dla mnie nagrodą a dziecięce zaufanie motywuje mnie do codziennych wyzwań. Staram się pracować w oparciu o zasady tak aby moi podopieczni mogli zawsze czuć się bezpiecznie. Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną, a w ucieczce od stresu pomaga mi muzyka, którą dzieci na szczęście również bardzo lubią 🙂

Anna Witkowska

gr. „Sowy”

W Naszym przedszkolu zapewniamy dzieciom jak najlepszych warunków do nauki i zabawy. Praca z dziećmi daje mnóstwo radości i satysfakcji. Każdy dzień jest inny i niezwykły. Nigdy nie ma monotonii. Najbardziej podoba mi się dziecięce słowotwórstwo 🙂 Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci- Ewy i Wiktora, którym uwielbiam poświęcać wolne chwile 🙂

 Julia Występska

gr. „Mrówki”

Jestem osobą otwartą i skromną. Moim marzeniem od zawsze była praca z dziećmi. Jako nauczyciel wspomagający w najmłodszej grupie przedszkolnej, mogę je urzeczywistnić. Uwielbiam książki i podróże.

Natalia Kucharska

gr. „Pszczółki”

Jestem rozsądną, otwartą odpowiedzialną i energiczną osobą. Praca z dziećmi sprawia niesamowicie wiele radości i satysfakcji. Bezpieczeństwo, uśmiech i spokój dziecka jest dla mnie priorytetem w pracy.

Justyna Bulczyńska

gr. „Mrówki”

Jestem mamą dwojga wspaniałych dzieci, które potrafią  perfekcyjnie zorganizować mój wolny czas nie pozwalając tym samym na nudę. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata lubiąca wyzwania i nie boję się ich podejmować. Praca w przedszkolu utwierdziła mnie w przekonaniu , iż każde dziecko jest wyjątkową indywidualnością , otwartym sercem gotowym przyjąć każdego . Delikatność i wrażliwość tych małych istot sprawia, że każdego dnia uczę się czegoś nowego, a przede wszystkim samej siebie.

Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i pozwala rozwijać swoje pasje.

Agnieszka Kamińska

gr. „Wiewiórki”

Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję. Cieszę się, że mogę wspierać moich podopiecznych i uczestniczyć w ich rozwoju. Jestem osobą spokojną, optymistycznie nastawioną do życia. Prywatnie mamą dbającą o dobro rodzinne. Moją pasją są książki i podróże.

 Agata Michałowska

gr. „Misie”

Swoją przygodę z pracą z dziećmi zaczęłam już 2017r. Od tego czasu spełniam się w tym co robię i staram się wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafię. Jestem osobą pełną energii i mnóstwa pomysłów. Uwielbiam czytać i śpiewać. Prywatnie – mama dwojga cudownych urwisów.

Klaudia Tomaszewska

gr. „Misie”

Praca z dziećmi przynosi mi mnóstwo satysfakcji i radości. Praca z dziećmi uczy mnie cierpliwości i indywidualnego podejścia do każdego człowieka a jednocześnie skłania do refleksji. Praca w przedszkolu wymaga dużej kreatywności dlatego też zamierzam kształcić i podnosić swoje kwalifikacje aby w jeszcze doskonalszy sposób pomagać najmłodszym poznawać świat.

W wolnym czasie uwielbiam wycieczki rowerowe i górskie.

Patrycja Gronowicz

gr. „Biedronki”

Jestem osobą ambitną która wiele od siebie wymaga. W wolnych chwilach czytam książki lub tworzę prace plastyczne dowolnymi technikami. Uwielbiam pracę z dziećmi, daje mi ona poczucie spełnienia zawodowego i sprawia dużą radość.

Dąbrowska Żaneta

gr. „Biedronki”

Jestem mamą dwóch cudownych chłopców. Uwielbiam czytać i podróżować, jestem osobą spokojną lecz dość stanowczą. Jestem otwarta na ludzi i cenię ich zdanie.

Anna Dziurkiewicz

INTENDENTKA

Mam na imię Ania a dla dzieci w żłobku jestem ciocią am-am. Zwrot ten wypowiadany przez tak małe i kochane dzieci sprawia mi wiele radości. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 11-sto letniej zwariowanej córki Oliwki. Wolny czas lubimy spędzać razem, na długich spacerach i kreatywnych zajęciach w domu. Moją pasją są zwierzęta, którym w miarę swoich możliwości pomagam. Jestem wesołą i otwartą osobą. Praca w przedszkolu daje mi wiele satysfakcji i pozytywnej energii.

Wiktoria Gromada

LOGOPEDA

Ukończyłam filologię polską z logopedią na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach oraz kontynuuję naukę na studiach magisterskich. W pracy z dziećmi zajmuję się diagnozą oraz terapią wad wymowy. W wolnych chwilach odwiedzam ciekawe miejsca, najczęściej z aparatem w dłoni.

Paulina Kowalska-Kroczek

NAUCZYCIEL RYTMIKI

Batrłomiej Drabowicz

FIZJOTERAPEUTA – ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ

Elżbieta Kubiak – Bigas

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jestem nauczycielką j. Angielskiego już od ponad 10lat. Dzieci skutecznie zarażają mnie swoją radością i zaskakują spontanicznością. Uwielbiam pracę z dziećmi – sprawia mi ona wiele radości , a postępy maluchów motywują mnie do ciągłego rozwoju. Podczas zajęć dbam o stworzenie przyjaznej atmosfery. Takiej, żeby każde dziecko uwierzyło w siebie i mogło liczyć na moją pomoc i wsparcie. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci: Karoliny, Wojtka i Julki. Interesuję się edukacją i sztuką. Wolny czas lubię spędzać z rodziną.

Zapraszamy do kontaktu