Nasz kadra składa się z wyjątkowych osób.

Każda z Pań w swojej pracy na pierwszym miejscu stawia rozwój i bezpieczeństwo dzieci.

Tworzymy zespół wykwalifikowanych, kreatywnych i przyjaznych dzieciom nauczycieli dbających o ciepłą atmosferę i jak najlepsze wyniki nauczania.

 Joanna Mikołajewska

DYREKTOR PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA

Pomimo tego iż stanowisko dyrektora jest dla mnie wyzwaniem, ja chętnie przyjmuje wszystkie obowiązki jakie wiążą się z tym stanowiskiem i staram się być na co dzień oparciem dla mojej kadry a dla rodziców osobą której można ufać. Jestem pozytywnie nastawioną do życia osobą i w pełni świadomie staram się przekazywać swój optymizm całej „przedszkolnej rodzinie”.

Jestem osobą odpowiedzialną i konsekwentną. Swoje doświadczenie zbierałam przez kilka lat pracując jako nauczyciel. Zawsze staram się uważnie wsłuchiwać w to, co dzieci mają do powiedzenia i poważnie traktować ich „wielkie problemy” i ważne sprawy.

Katarzyna Nowak

gr. „Sowy” / zastępca dyrektora

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch synów, dlatego mój kontakt z dziećmi jest nieustanny. Praca i kontakt z dziećmi sprawia mi przyjemność która z kolei daje możliwości ciągłego rozwoju. Praca z dziećmi jest dla mnie nagrodą a dziecięce zaufanie motywuje mnie do codziennych wyzwań. Staram się pracować w oparciu o zasady tak aby moi podopieczni mogli zawsze czuć się bezpiecznie. Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną, a w ucieczce od stresu pomaga mi muzyka, którą dzieci na szczęście również bardzo lubią 🙂

Anna Witkowska

gr. „Sowy”

W Naszym przedszkolu zapewniamy dzieciom jak najlepszych warunków do nauki i zabawy. Praca z dziećmi daje mnóstwo radości i satysfakcji. Każdy dzień jest inny i niezwykły. Nigdy nie ma monotonii. Najbardziej podoba mi się dziecięce słowotwórstwo 🙂 Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci- Ewy i Wiktora, którym uwielbiam poświęcać wolne chwile 🙂

Natalia Dudek

gr. „Mrówki”

Justyna Bulczyńska

gr. „Mrówki”

Jestem mamą dwojga wspaniałych dzieci, które potrafią  perfekcyjnie zorganizować mój wolny czas nie pozwalając tym samym na nudę. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata lubiąca wyzwania i nie boję się ich podejmować. Praca w przedszkolu utwierdziła mnie w przekonaniu , iż każde dziecko jest wyjątkową indywidualnością , otwartym sercem gotowym przyjąć każdego . Delikatność i wrażliwość tych małych istot sprawia, że każdego dnia uczę się czegoś nowego, a przede wszystkim samej siebie.

Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i pozwala rozwijać swoje pasje.

Agnieszka Kamińska

gr. „Wiewiórki”

Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję. Cieszę się, że mogę wspierać moich podopiecznych i uczestniczyć w ich rozwoju. Jestem osobą spokojną, optymistycznie nastawioną do życia. Prywatnie mamą dbającą o dobro rodzinne. Moją pasją są książki i podróże.

Patrycja Rzeszotko

gr „Wiewiórki”

 Agata Michałowska

gr. „Misie”

Swoją przygodę z pracą z dziećmi zaczęłam już 2017r. Od tego czasu spełniam się w tym co robię i staram się wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafię. Jestem osobą pełną energii i mnóstwa pomysłów. Uwielbiam czytać i śpiewać. Prywatnie – mama dwojga cudownych urwisów.

Patrycja Snuszka

gr. „Misie”

Anna Dziurkiewicz

INTENDENTKA

Mam na imię Ania a dla dzieci w żłobku jestem ciocią am-am. Zwrot ten wypowiadany przez tak małe i kochane dzieci sprawia mi wiele radości. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 11-sto letniej zwariowanej córki Oliwki. Wolny czas lubimy spędzać razem, na długich spacerach i kreatywnych zajęciach w domu. Moją pasją są zwierzęta, którym w miarę swoich możliwości pomagam. Jestem wesołą i otwartą osobą. Praca w przedszkolu daje mi wiele satysfakcji i pozytywnej energii.

Wiktoria Gromada

LOGOPEDA

Ukończyłam filologię polską z logopedią na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. W pracy z dziećmi zajmuję się diagnozą oraz terapią wad wymowy. W wolnych chwilach odwiedzam ciekawe miejsca, najczęściej z aparatem w dłoni.

Paulina Kowalska-Kroczek

NAUCZYCIEL RYTMIKI

Emiliana Jędro

FIZJOTERAPEUTA – ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ

Elżbieta Kubiak – Bigas

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jestem nauczycielką j. Angielskiego już od ponad 10lat. Dzieci skutecznie zarażają mnie swoją radością i zaskakują spontanicznością. Uwielbiam pracę z dziećmi – sprawia mi ona wiele radości , a postępy maluchów motywują mnie do ciągłego rozwoju. Podczas zajęć dbam o stworzenie przyjaznej atmosfery. Takiej, żeby każde dziecko uwierzyło w siebie i mogło liczyć na moją pomoc i wsparcie. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci: Karoliny, Wojtka i Julki. Interesuję się edukacją i sztuką. Wolny czas lubię spędzać z rodziną.

Zapraszamy do kontaktu